Rok szkolny 2016/2017
Treść
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU W KONKURSACH POZASZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
- Paweł Hasior kl. II/4 - fortepian, uczeń p. Zbigniewa Szewczyka - II miejsce w II kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz,27-28.03.2017 r.,
- Michał Jankowski kl. IV/4 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - II miejsce w III i IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
- Konrad Rusnarczyk kl. IV/4 - fortepian, uczeń p. Eweliny Szary - III miejsce w IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
- Julia Pituch kl. III/6 - fortepian, uczennica p. Eweliny Szary - wyróżnienie w I kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
- Julia Kulig kl. III/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie w II kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
- Konrad Marczyk kl. III/4 - skrzypce, uczeń p. Krzysztofa Michalika - wyróżnienie w III i IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
- Mikołaj Śliwa kl. III/6 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - wyróżnienie w I i II kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
- Magdalena Leksa kl. I/4 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - wyróżnienie w III i IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
- Olaf Olchawa kl. VI/6- gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - wyróżnienie w III i IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
- Zespół Big Band pod kierownictwem p. Georga Weissa ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Starym Sączu - I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Zespołów Instrumentalnych i Wokalno-Instrumentalnych pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz, 24.04.2017 r.,
- Szymon Malinowski kl.III/6 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - dyplom w randze medalu srebrnego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
- Mikołaj Śliwa kl.III/6 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - dyplom w randze medalu srebrnego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
- Madgalena Leksa kl.I/4 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - dyplom w randze medalu srebrnego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
- Emilia Garwol kl.III/4 - gitara, uczennica p. Paliny Rybskiej - dyplom w randze medalu srebrnego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
- Klaudia Owsianka kl.IV/4 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - dyplom w randze medalu brązowego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
- Kacper Nowak kl. IV/6 - skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - II miejsce w 35 Konkursie Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych DRUZBACKA, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu, 11 - 14.05.2017 r.
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU W KONKURSACH SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
1. Konkurs plastyczny pt. „Szopka Betlejemska”, 13.12.2016 r. :
I miejsce:
- Job Justyna kl. II/6
- Łęczycka Olga kl. II/6
- Szajewski Karol kl. I/4
II miejsce:
- Gromala Zofia kl. II/6
- Ogorzały Paweł kl. III/6
- Śliwa Mikołaj kl.III/6
III miejsce:
- Golonka Wiktoria kl. III/6
- Kopycińska Julia kl. II/4
Wyróżnienie:
- Iwan Kinga kl. II/6
- Sztafa Anna kl. III/6
- Hasior Mateusz kl. I/4
- Hasior Paweł kl. II/4
2. Konkurs skrzypcowy na wykonanie kolęd „ Za kotarą”, 14.01.2017 r.:
I kategoria wiekowa:
- Laura Dobrowolska kl. I/6 - uczennica p. Krzysztofa Michalika - I nagroda
- Karolina Firlej kl. I/6 - uczennica p. Krzysztofa Michalika - II nagroda
- Filip Sapalski kl. I/6 - uczeń p. Szymona Biela - III nagroda
II kategoria wiekowa:
- Olga Łęczycka kl. II/6 - uczennica p. Szymona Biela - I nagroda
- Karolina Lach kl. I.4 - uczennica p. Stanisława Dudki - I nagroda
- Kinga Iwan kl. II/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - II nagroda
- Emil Kłak kl. II/6 - uczeń p. Szymona Biela - II nagroda
- Anna Ptaśnik kl. I/4 - uczennica p. Szymona Biela - II nagroda
- Job Justyna kl. II/6 - uczennica p. Stansława Dudki - wyróżnienie
- Urszula Bartkowska kl. I/4 - uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
III kategoria wiekowa:
- Julia Kulig kl. III/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - I nagroda
- Julia Kopycińska kl. II/4 - uczennica p. Szymona Biela - II nagroda
- Jan Długosz kl. III/6 - uczeń p. Szymona Biela - III nagroda
- Weronika Polakiewicz kl. III/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
- Kacper Chlipała kl. III/6 - uczeń p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
IV kategoria wiekowa:
- Anna Bodziony kl.III/4 - uczennica p. Szymona Biela - I nagroda
- Konrad Marczyk kl.III/4 - uczeń p. Krzysztofa Michalika - II nagroda
V kategoria wiekowa:
- Alicja Rej kl. IV/4 - uczennica p. Stanisława Dudki - I nagroda
- Martyna Kalisz kl. VI/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - II nagroda
- Antoni Lelek kl. IV/4 - uczeń p. Stanisława Dudki - III nagroda
- Magdalena Lorczyk kl. V/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
3. Konkurs Twórczości Artystycznej, 11.05.2017 r., kino „Sokół”
Plastyka - I kategoria wiekowa:
- Malwina Chochorowska kl. II/6 - I miejsce
Plastyka - II kategoria wiekowa:
- Hanna Gurba kl. III/6 - I miejsce
- Szymon Malinowski kl. III/6 - II miejsce
- Anna Sztafa kl. III/6 - III miejsce
- Franciszek Nicpoński kl. IV/6 - wyróżnienie
Plastyka - III kategoria wiekowa:
- Julia Kulig kl. III/6 - I miejsce
- Kinga Iwan kl. III/6 - I miejsce
Plastyka - IV kategoria wiekowa:
- Wiktoria Kuziel kl.III/4 - I miejsce
- Martyna Kalisz kl. VI/6 - II miejsce
Aktorstwo - II kategoria wiekowa:
- Wiktoria Golonka kl. III/6 - I miejsce
Aktorstwo - III kategoria wiekowa:
- Urszula Bartkowska kl. I/4 - I miejsce
- Julia Dudek kl. V/6 - I miejsce
Aktorstwo - IV kategoria wiekowa:
- Julia Litwińska kl. III/4 - I miejsce
- Weronika Zakrzewska kl.III/4 - I miejsce
Piosenka - I kategoria wiekowa:
- Faron Wiktoria kl. I/6 - I miejsce
Piosenka - II kategoria wiekowa:
- Hanna Gurba kl. III/6 - I miejsce
- Julia Pituch kl. III/6 - II miejsce
- Anna Sztafa kl. III/6 - II miejsce
- Weronika Polakiewicz kl. III/6 - II miejsce
- Jakub Kulig kl. III/6 - I III miejsce
- Wiktoria Golonka kl. III/6 - III miejsce
Piosenka - III kategoria wiekowa:
- Kinga Iwan kl. II/6 - I miejsce
- Julia Kulig kl. III/6 - II miejsce
- Joanna Faron kl. I/4 - II miejsce
Piosenka - IV kategoria wiekowa:
- Julia Wójs kl. I/4 - I miejsce
- Karolina Lach kl. I/4 - II miejsce
Taniec - I kategoria wiekowa:
- Justyna Job kl. II/6 - I miejsce
Taniec - III kategoria wiekowa:
- Julia Dudek kl. V/6 - I miejsce
- Anna Ptaśnik kl. I/4 - I miejsce